MY ISI SES VE SU İZALASYONU

ISI SES VE SU İZALASYONU

ZEMİNE POLYUREA  UYGULAMALARI 
Polyurea uygulamaları otopark zeminleri,cami avluları,kamu bina terasları, fabrika terasları ve bunun gibi yerlerde su yalıtımı için kullanılır. Uygulama için birinci aşamada zemin temizlenir. Zemindeki çapaklar alınıp bozuk yerler tamir harcı ile düzeltilir. Astarlaması yapılır. Kumlama atılır.Polyurea ile kapatılır. Ultraviyole ışınlarına dayanıklı boya ile boyanır.

TERS TAVAN (DUBLEX) ÇATILARA POLİÜRETAN  KÖPÜK UYGULAMASI
Çelik konstrüksiyon ve 5×10 tahtaların arasına uygulanır. Isı yalıtımı böylece sağlanır. Su ve ses yalıtımına yardımcı olur.

ZEMİNDE ISI YALITIM UYGULAMASI
Eğer bu mekanlara ısı yalıtımı yapılacak olursa; zemin temizlenir  poliüretan köpük malzemesi 3 cm kalınlığında tabana sıkılır. Üzerine polyurea uygulanır. Ultraviyole ışınlarına dayanıklı boya ile boyanır.Veya  polyureauygulamasının üzerine hasır tel atılıp şapta dökülebilir. Bu çatlamanın önüne geçer. Bu uygulama yapıldıktan sonra ısı yalıtımı tamamlanmış olur.

SAMANLIKLARA VE AHIRLARA POLİÜRETAN  KÖPÜK UYGULAMASI
Bu tür uygulamalar çatı altından yapılır. Ahırdaki ve samanlıkdaki terlemeyi ve çürümeyi önler. Besi hayvanlarının daha temiz,sağlıklı ve huzurlu olmaları açısından çok önemlidir.

TERAS ARASI ZEMİNE  POLİÜRETAN KÖPÜK UYGULAMASI
Beton zemin veya lambiri zemin süpürülerek temizlenir. Daha sonra köpük sıkılır. Böylece ısı yalıtımı hissedilir derecede sağlanır. Alt kattaki rutubet ve küflenme önlenir.

İNŞAAT TEMELLERİNE VE PERDAH BETONLARINA POLİÜRETAN KÖPÜK UYGULAMASI
Perdah betonları atıldıktan sonra toprak seviyesine kadar, Poliüretan köpük uygulanır. Bu uygulama içeriye nem,ter, rutubet girmesini 100% engeller.